Pánské

uvod motylci dreveni_3

Každý z nás je jedinečná bytost, která nemá svoji kopii. Nikdo na světě není stejný. Avšak většina lidí se nechává strhnout diktátem dnešní doby a následuje dav, který kopíruje zaběhnutý rytmus. My na BEREALMAN si vytváříme svoji cestu a věříme, že i Ty si tvoříš tu svoji. S vědomím tohoto, je každý z našich dřevěných motýlků originálem, který nejen podtrhuje ale i zvýrazňuje naši jedinečnost.

Neváhejte a vybírejte z naši nabídky motýlků. Nestačí ti být už takhle originální, ale chceš víc? Využij možnosti gravírování tvého motta na zadní stranu motýlku!

merbau pansky
645 Kč

Ručně námi vyrobený dřevěný motýlek z velmi odolného dřeva jménem Merbau, který je původem z Jihovýchodní Asie.  (Produkt odesíláme do 14 dnů ode dne objednání)

Kód: 966/BEZ
Ořech small
645 Kč

Ručně námi vyrobený dřevěný motýlek z jedinečného kanadského ořechového dřeva.  (Produkt odesíláme do 14 dnů ode dne objednání)

Kód: 775/BEZ
palisandr small
645 Kč

Jedinečný dřevěný motýlek námi vyrobený z exotického vzácného dřeva Palisandr, vyniká především červeno-hnědou barvou.  (Produkt odesíláme do 14 dnů ode dne objednání)

Kód: 784/BEZ
Proužek small
945 Kč

Ručně námi vyrobený dřevěný motýlek s gravírovanými pruhy.  (Produkt odesíláme do 14 dnů ode dne objednání)

Kód: 787/BEZ
Kolecka small
945 Kč

Ručně námi vyrobený dřevěný motýlek s jedinečným gravírovaným motivem nekonečných kroužků.  (Produkt odesíláme do 14 dnů ode dne objednání)

Kód: 766/BEZ
5 položek celkem